Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size
You are here: Start arrow O nas arrow Prawa autorskie
Prawa autorskie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Prawa autorskie

Oświadczenie ogólne dotyczące materiałów i wszystkich osób korzystających z materiałów bądź współpracujących z Infero. Oświadczamy, że:

1. Wszelkie informacje zawarte na tych stronach mają charakter tylko i wyłącznie informacyjny i Infero nie bierze żadnej odpowiedzialności za ewentualne roszczenia wynikłe z ich stosowania. Materiały opublikowane przez Infero, które nie zostały wyprodukowane przez Infero, są własnością osób które je nadesłały. Prawa autorskie należą do w/w osób, jak również odpowiedzialność za ich publikacje spoczywa na osobach nadsyłających materiały, zdjęcia lub informacje.


2. Znaki informacyjne, towarowe i inne służą wyłącznie identyfikacji i należą do odpowiednich firm, instytucji, autorów i ich właścicieli.

3. Znaki logo, nazwy, zdjęcia, grafiki, teksty są znakami towarowymi i / lub podlegają ochronie prawnej i autorskiej. Wszelkie kopiowanie, publikacje i powielanie jakichkolwiek materiałów bez zezwolenia pisemnego Infero jest zabronione.

4. Prosimy liczyć się z faktem, iż firma Infero posiada możliwości i wiedzę umożliwiające egzekucję swoich praw. Niestosowanie się do polskiego/europejskiego prawa może zakończyć się pozwaniem sądowym - naruszającego prawo i wszelkimi konsekwencjami wynikłymi z tego faktu, łącznie z karą pozbawienia wolności i karami pieniężnymi.

5. Osoby prywatne, firmy, instytucje wysyłające informacje do Infero robią to na własną odpowiedzialność.

6. Infero oświadcza, że wszelkie informacje podlegają europejskiej polityce ochrony prywatności i odpowiednim przepisom Prawa Polskiego.
- nie udostępniamy żadnych danych naszych użytkowników osobom trzecim;
- zachowujemy możliwość informowania użytkowników o nowościach, przesyłania ważnych informacji o serwisie drogą emaliową.

7. Użytkownik / Model / Modelka zobowiązuje się, iż w momencie wystąpienia z roszczeniami w stosunku do www.infero-group.com przez osoby trzecie z tytułu naruszenia ich praw przez wykorzystanie fotografii nadesłanej przez Użytkownika Modela / Modelki, przejmie na siebie w całości ewentualne koszty z tego wynikłe.

8. Nadesłane zdjęcia mogą posiadać sygnatury ich autorów Imię / Nazwisko.
Inne sposoby sygnowania będą uważane za reklamę i podlegają opłatom lub edycji. Infero zastrzega sobie możliwość niewielkich korekt i edycji nadesłanego materiału tak, by harmonizował ze stroną i galerią firmy; podobnie w przypadku naruszania prawa, zasad społecznych, przekraczania zwyczajów etc.

9. Zespół redagujący www.infero-group.com ma prawo usunięcia oferty fotomodeli / modelek / modeli / użytkowników z naszych stron bez podania przyczyny.

10. Oferta fotomodelki zostaje umieszczona na stronach na czas nieokreślony.

11. Zespół www.infero-group.com zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu. Ewentualne zmiany w Regulaminie mogą być wprowadzane bez uprzedzenia i są wiążące od chwili ich opublikowania na stronach www.infero-group.com

12. Jeżeli na stronach www.infero-group.com odnajdziecie Państwo materiały naruszające czyjeś dobra - prosimy o informację. Najszybciej jak to będzie możliwe takie informacje, materiały zostaną usunięte.

13. Niniejsze oświadczenie jest udostępnione wszystkim Użytkownikom na stronie internetowej pod adresem: www.infero-group.com.

(c) 2004-2009 Infero
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Migawki

Copyright © 2003 - 2011 Infero Group - Modeling, Models, Modelki, Fotografia, Photography, CMS, Reklama, Pozycjonowanie, SEO, Zdjęcia, Design.