Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size
You are here: Start arrow O nas arrow Filozofia Firmy
Filozofia Firmy Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Infero Group - oferuje usługi Modelingowe i Fotograficzne; Domeny, Hosting, budowę serwisów opartych na CMS. Zajmujemy się szeroko pojętą Reklamą; promujemy Modelki i osoby próbujące swoich sił w tej branży. Oferujemy swoim Klientom programy na rózne platformy systemowe, w tym pisane na zamówienie. Specjalizujemy się w  pozycjonowaniu i obsłudze kreacji WWW.
Klient powierzając nam pracę może być spokojny o jej profesjonalną realizację. Posiadamy rozeznanie na rynku i funkcjonujemy na nim jak każdy podmiot gospodarczy - minimalizujemy koszty, proponujemy skuteczne i sprawdzone metody działania. Najbardziej optymalny stosunek ceny do osiągniętego efektu i wytyczonego celu to motto towarzyszące nam w pracy.


KLIENT


Punktem wyjścia do jakichkolwiek naszych działań jest rozpoznanie problemów, potrzeb, wytycznych naszych Klientów.

Naszym celem jest ścisła współpraca z Klientem na każdym etapie pracy - kreacja obrazu wiodącej marki lub usługi na rynku i utrzymanie przewagi nad konkurencją.
 Zasady współpracy opierają się na pełnym zrozumieniu celów Klienta i poszukiwaniu skutecznych rozwiązań - z uwzględnieniem wszelakich aspektów rynku.

ZESPÓŁ


Dobrze zorganizowana i zarządzana firma to przede wszystkim ludzie, zespół fachowców i fascynatów, dopiero później - zaplecze techniczne. Nasz wykwalifikowany zespół pomaga w obiektywnym spojrzeniu na wybrane problemy i skutecznie je rozwiązuje poprzez efektywną i twórczą realizację podjętych zobowiązań. Doradzamy w zakresie kreacji, produkcji i reklamy. Pomagamy w wykorzystaniu sprzyjających "okazji" - szczególnie tych wymagających natychmiastowego, w pełni profesjonalnego działania.

KREACJA I STUDIO


Nasze projekty, idee i realizacje są przejrzyste, czytelne, wyraziste. Uważamy, że daleko posunięta ewolucja daje nieporównywalnie lepsze rezultaty niż rewolucja, a proste i czyste rozwiązania najlepiej wytrzymują próbę czasu.
Nasze projekty czy systemy identyfikacji wizualnej wyróżniają firmę wśród konkurencji, opisują optycznie wartości i pozycję na rynku, reprezentują jej indywidualny charakter - proponujemy optymalne rozwiązania wizualne dla przedsiębiorstw, wydarzeń oraz produktów.

PRODUKCJA I REALIZACJA


Pracujemy na nowoczesnych i wydajnych maszynach, korzystamy z profesjonalnych drukarek i profesjonalnych kalibrowanych monitorów. Projektujemy korzystając z licencjonowanych programów, używamy legalnych fontów, grafik, zdjęć. Do przekazywania danych używamy stałego szybkiego łącza sieciowego, a do druku dwu - i czterokolorowych maszyn drukarskich.

Stale rozszerzamy zakres oferty i podnosimy swoje kwalifikacje.

Zapraszamy!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Migawki

Copyright © 2003 - 2011 Infero Group - Modeling, Models, Modelki, Fotografia, Photography, CMS, Reklama, Pozycjonowanie, SEO, Zdjęcia, Design.