Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size
You are here: Start
Sesje do portfolio Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

PROFESJONALNE SESJE ZDJĘCIOWE - DLA MODELEK I KANDYDATEK NA MODELKI


Oferujemy różnego typu sesje zdjęciowe - zarówno dla profesjonalnych modelek, jak i osób stawiających pierwsze kroki w szeroko rozumianym modelingu.

Sesja STANDARD

Podczas Sesji STANDARD wykonujemy zdjęcia ukazujące rzeczywisty wygląd modelki. Są to zdjęcia portretowe, zdjęcia sylwetki, zdjęcia pozowane, ew. FOTOGRAFIE ważnych el. wyglądu (tatuaże, zbliżenia określonych części ciała). Sesja trwa ok. 2 – 3 h. O ile pozwala na to plan zajęć, na sesji  obecna jest wizażystka – kosmetyki są przygotowane przez nas; udostępniamy studio oraz kilka-kilkanaście (w zależności od wymiarów modelki) elementów odzieżowo-gadgetowych.
Finalnym efektem sesji jest ok.15-25 wyselekcjonowanych zdjęć (płyta CD), profesjonalnie opracowanych komputerowo, w rozdzielczości umożliwiającej wykonanie odbitek w dużych formatach oraz publikowanie na stronach www.
 


Modelka może otrzymać zapis (płyta CD) wszystkich zdjęć wykonanych podczas sesji (format JPG, ok. 100 – 150 szt.) – bez pełnego opracowania graficznego.
Dodatkowe warunki sesji i termin ustalamy drogą e-mailową bądź telefoniczną.

Sesja KLASYCZNA

Warunki: jak w sesji STANDARD - dodatkowo pewna i pełna współpraca profesjonalnej i doświadczonej stylistki/wizażystki opiekującej się pod czas sesji samopoczuciem i wyglądem modelki, uczącej ruchu, mimiki i aktorstwa... Modelka ma możliwość dowiedzieć się jakie kolory najlepiej pasują do niej, jakich kosmetyków powinna używać, w jakich fryzurach wygląda najkorzystniej. Jakie popełnia błędy, co robić, jak pozować... etc Czas trwania sesji: ok. 4 – 5 h, finalny efekt to 20-30 wyselekcjonowanych, profesjonalnie opracowanych zdjęć (opracowanie zdjęć - to kilka godzin pracy operatora - pozostałe: jw.) Warto przygotować odpowiednie ubrania i dodatki. Pełniejsze informacje w dziale - jak przygotować się do sesji.


Sesja PROFI

Proces przygotowań do sesji PROFI rozpoczyna się min. kilka dni przed planowanym spotkaniem – polega na ustaleniu (w porozumieniu z wizażystką/stylistką) szczegółów sesji, stylizacji, rekwizytów oraz doborze odpowiednich strojów/bielizny/dodatków.
Miejsce sesji: Warszawa i okolice (w zależności od warunków atmosferycznych, preferencji modelki, typu urody, szeroko rozumianych zapotrzebowań – przyroda, zabytki, tła „miejskie” stylizacje, stroje „specyficzne” (np. kostiumy teatralne), ciekawe wnętrza np. galerie, stare fabryki etc.). Możemy dojechać w każde miejsce w Kraju (lub w Europie - zwrot kosztów podróży).
 


Czas trwania sesji: 6-8, nawet do 14 godzin. W trakcie sesji modelka pozostaje pod stałą opieką, monitoruje i koryguje się wygląd, czuwa nad ruchem, mimiką, mową ciała, elementami scenografii etc. W czasie sesji stylizacja może być zmieniana 3-4-5 razy w zależności od zapotrzebowań, kreatywności i możliwości modelki.
Prócz zdjęć stylizowanych wykonywane są zdjęćcia typu "katalog" - przedstawiających sylwetkę i portret (np. na potrzeby Agencji Modelek).

Na planie
- wykonywanych jest ok. 300-350 fotografii; finalnym wynikiem sesji jest 35-60 zdjęć (odbitki w formacie 20x30 cm oraz płyta CD, format JPG.) adekwatnie do zapotrzebowania: retuszowanych, stylizowanych i korygowanych komputerowo.
Opracowanie zdjęć trwa do 7-12 dni po zakończeniu sesji (jesteśmy otwarci na możliwość negocjacji terminu realizacji zlecenia – w zależności od zapotrzebowań zleceniodawcy).

Modelka otrzymuje płytę CD z wszystkimi fotografiami wykonanymi podczas sesji - płyta zawiera również zdjęcia w wersji przygotowanej do publikacji w internecie. Koszt orientacyjny to 1000 zł

SESJA BEZPŁATNA


Propozycja/oferta kierowana jest WYŁĄCZNIE przez WSPÓŁPRACUJĄCE z Infero osoby - do KONKRETNYCH i wyszkanych przez nie utalentowanych osób - spełniających bardzo wysokie kryteria wizualne, zdecydowanych na rozpoczęcie kariery. Wymogami są: niebanalna, interesująca twarz, dobre proporcje sylwetki, świetna cera, doskonały wygląd skóry, niezafałszowana świadomość własnej atrakcyjności, otwartość na różne koncepcje fotograficzne/artystyczne, pozytywne, otwarte podejście do pracy. Gotowość stałej współpracy z Infero Models...

Można - zaproponować swoją kandydaturę - prosimy wówczas o przesłanie zdjęć, dokładnych wymiarów, kontaktu oraz określenie dyspozycyjności na adres e-mail modeling [at - tu wstaw znak małpki] infero-group.com (tytuł wiadomości: MODELING – sesja bezpłatna). Odpowiadamy jedynie na wybrane oferty. Niestety, rzadko decydujemy się na spotkanie... Młoda kobieta, która decyduje się zgłosić, powinna naprawdę mieć dużą charyzmę i predyspozycje. Jeżeli chcesz spróbować - prześlij zdjęcie i informację o sobie na adres biuroweb [małpka] gmail.com 9Obecnie obowiązuje tylko ten adres e-mail do Infero! :)


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Sonda

Fotomodeling to
 

Obraz losowy

angelina_jolie_03.jpg

Gościmy


Migawki

Copyright © 2003 - 2011 Infero Group - Modeling, Models, Modelki, Fotografia, Photography, CMS, Reklama, Pozycjonowanie, SEO, Zdjęcia, Design.