Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size
You are here: Start
Galerie i Zdjęcia Modelek Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Bazy danych - zostały przeniesione - możecie Państwo oglądać modelki. Niestety jeszcze nie wyświetlają się preferencje zawodowe, wymiary Pań i inne dane... Można i trzeba zarejestrować się korzystając z formularza zgłoszenia, swoje dane należy wpisać w wyświetlających się rubrykach, zdjęcia prosimy przesyłać na adres poczty elektronicznej: biuroweb [at] gmail [dot] com (zmiana adresu wynika z ogromnej ilości listów - tak zwanego spamu)
  Modelki z profesjonalnym portfolio wykonanym przez naszą firmę, znajdują się w części Infero Models, pozostałe modelki odpowiednio - Models, Panie o nieco mniejszym doświadczeniu, lub którym brak dobrych zdjęć w części Semmi-Official. Dołączyliśmy też dział Bank Fotos, czyli zdjęcia z różnych dziedzin które można kupić, na omówionych warunkach; zdjecia znanych "gwiazd ekranu" i "gwiazdeczek"... Został też wydzielony dział Akt i Projekt, o odpowiadających im treściach. W dziale Akt zamieścimy też wybór najlepszych zdjęć nadsyłanych przez Modelki z całej Polski. Będzie to dla nich dodatkowa promocja i okazja przedstawienia siebie od seksownej, atrakcyjnej strony. Zdajemy sobie sprawę, że zdjęcia typu akt nie są wcale łatwe, wymagają dużej odwagi od modelki i świadomości swojego ciała. Nie są jednak niczym "dziwnym", nienormalnym, nadzwyczajnym w świecie modelingu, to naturalne uzupełnienie pracy każdej modelki, jedynie w naszym kraju robi się w niektórych kręgach z tego problem, głównie dla osób wywołujących zamieszanie... :)

 

W galerii znajdziecie Państwo też inne działy tematyczne, które zostaną wkrótce uzupełnione.
Zapraszamy do podziwiania urody i charakterów, bo czy obraz Ciała nie ma w sobie duszy?

Pozdrowienia

Zespół Infero Models

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Sonda

Fotomodeling to
 

Obraz losowy

angelina_jolie_19.jpg

Gościmy


Migawki

Copyright © 2003 - 2011 Infero Group - Modeling, Models, Modelki, Fotografia, Photography, CMS, Reklama, Pozycjonowanie, SEO, Zdjęcia, Design.