Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size
You are here: Start
Moda i Stylizacja Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Moda Stylizacja - czyli sposób na odnalezienie własnego "Ja".


"Od wieków szata zdobiła człowieka, do dziś nasze ubranie jest instrumentem naszej  niewerbalnej komunikacji. Sugeruje naszą osobowość, świadczy o dojrzałości, prowokuje. Zakładając na siebie określony "model" decydujemy jak chcemy być postrzegani przez innych. poprzez kolory, fasony i kroje przy odpowiednim zestawieniu z dodatkowymi elementami garderoby możemy wyrazić wszystko..."
  Jak to zrobić? Kilka praktycznych rad znajdziecie właśnie tutaj.
Pamiętajmy jednak, że każdy z nas jest inny i mały szczegół potrafi zaważyć nad ostatecznym celem obranej przez nas drogi.
„Natura mody”
Czyli czas na kolekcje, jesień zima 2005/2006 i krok w trendy 2007


Co jeszcze może stać się inspiracją dla ludzkiej natury jak nie sama ona? Tak zmienna, zaskakująca, urzekająca i pozwalająca uwolnić najbardziej skryte myśli... Te wydobyte z ziarenek ziemi, z koniczyny kwiatów czy niesymetrycznych linii bujnych drzew ogołoconych wiatrem...
Całość tych zjawisk odnajdujemy w tegorocznych trendach kolekcji jesień-zima.
 
Bujne falbany, przeplatane z rozmaitymi taśmami koronek, fantazyjny balet koralików i cekinów na gniecionych fałdach rozłożystych spódnic, nieśmiało opadających na kolana.
 
Mieszanka etnicznego stylu z motywami secesyjnymi to nic innego jak najchętniej noszone w tym sezonie ubranie dzienne. To ręcznie lub maszynowo wyszywane wzory na bluzkach, spódnicach i jeansach.
W okryciu wierzchnim odnajdujemy artystyczny melanż kolorystyczny który niczym jedwab znalazł swoja rzesze wielbicieli i stał się celem samym w sobie.
Elegancje w tym sezonie buduje urok kwiecistych, nieregularnych pędów kwiatowych zmierzających ku koronie drzew.
Wszystkie stroje powinny być podbite futrem lub mieć futrzane obicie. Tak, moi drodzy.
Sięgamy wstecz, w gusta średniowiecznej szlachty.
W tym sezonie o wszelkich kolekcjach decyduje ornament-staje się wyzwaniem dla projektanta. On staje się malarzem wdzięku i zmysłowości romantycznych kobiet, które i w czarnej ziemi odnajdują wenę do stworzenia własnego ogrodu stylizacji.
Jednocześnie nie zapominamy o komforcie  i wygodzie w noszeniu tych niepowtarzalnych ubiorów.
Nastąpił czas marynarek dla Panów i żakietów dla Pań. Nośmy je z gracją również do Spodni!
By móc ułożyć złocisty i wygładzić srebrzysty dywan zanurzmy nasze stopy aż po kolana w zamszowych, skórkowych lub uzupełnianych płóciennym materiałem kozakach.
Pozwólmy zaistnieć szmaragdowi. Unieść się nad trawiasta zielenią. Skusić głęboka purpurą... Oddać się kanarkowej żółci zestawionej z lisia rudością z domieszką złotego brązu. Wyraź się poprzez kolory ziemi...
Nadaj ciepła chłodnemu czasu...


Polecane strony:
www.tordboontje.com
www.patrickjouin.com
www.bouroullec.com
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Sonda

Fotomodeling to
 

Obraz losowy

angelina_jolie_09.jpg

Gościmy


Migawki

Copyright © 2003 - 2011 Infero Group - Modeling, Models, Modelki, Fotografia, Photography, CMS, Reklama, Pozycjonowanie, SEO, Zdjęcia, Design.