Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size
You are here: Start arrow Oferta arrow Samochody / System Cop Art
Samochody / System Cop Art Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Witamy w dziale motoryzacji !

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą importu samochodów. Od kilku lat zajmujemy się sprowadzaniem samochodów z USA...

Współpracujemy z największą firmą likwidacyjną w Stanach Zjednoczonych, która na swoich aukcjach sprzedaje powyżej miliona samochodów rocznie.
Oferujemy zakup niemal wszystkich marek i modeli dostępnych na rynku amerykańskim - od najbardziej egzotycznych jak Hummer czy Ferrari, po popularne Daewoo. Polecamy również motocykle (w naszej ofercie około 800), samochody ciężarowe, ciągniki siodłowe, łodzie i skutery wodne.
Termin realizacji (z wyjątkiem ciężarówek) – ok. 6 tygodni.

W systemie copart zaopatrują się firmy handlujące samochodami na wewnętrznym rynku amerykańskim - to mówi samo za siebie...

Jak to wygląda w praktyce ?

Po otrzymaniu zamówienia na wybrany przez Państwa samochód (np. Audi Quatro 1.8 T, lata 2000-2002) wysyłamy drogą elektroniczną fotografie oraz opis od 3-4 do 10-12 samochodów dostępnych w ciągu kilku następnych dni. Zestaw fotografii jednego auta to ok. 6 do 10 zdjęć. Opis zawiera przebieg, kolor, rodzaj i pojemność silnika oraz kilka innych informacji (np. dotycz acych stanu samochodu). Po otrzymaniu fotografii, decydują Państwo jakie auto/auta Was interesują oraz jaka jest maksymalna suma brutto (łącznie z polskimi opłatami celnymi i VAT), którą chcecie Państwo przeznaczyć na zakup pojazdu.

Po zawarciu z nami umowy, w przypadku zakupu tańszych aut, z reguły wymagamy przedpłaty w wysokości 20% ceny zakupu w USA.
To wszystko...

Osobom zaawansowanym komputerowo udostępniamy kody dostępu do naszej wyszukiwarki, gdzie pośród kilkuset tysięcy aut, motocykli, łodzi, skuterów, ciężarówek możecie Państwo samodzielnie odszukać pojazd Waszych marzeń. Ponieważ większość pojazdów (ok. 70%) jest po różnego typu kolizjach/stłuczkach - oferujemy również zakup częścipo bardzo atrakcyjnych cenach.

www.copart.com

Poniżej prezentujemy zasady obsługi wyszukiwarki COPART, która błyskawicznie pozwoli na znalezienie wybranego przez Państwa pojazdu

- należy wejść na stronę www.copart.com
- po lewej stronie okna wybieramy BUYER ACCOUNT, wpisujemy podanego – (przez nas) – użytkownika, następnie wpisujemy podane (przez nas)– hasło
- „klikamy” w ikonę SEARCH & BID, następnie „:klikamy” w CARFINDER
- wybieramy markę samochodu [?], jego model [?], lata wyszukiwanych samochodów [?] - zaś finalnie „klikamy” w ikonę GO (wyszukiwanie).

Po wyszukaniu interesującego Państwa samochodu prosimy o spisanie przynależnego mu nr LOT NUMBER, który umieszczony jest pod zdjęciem pojazdu.

Gdy uzyskacie Państwo powyższe dane - prosimy o kontakt
z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów.

UWAGA!
Wyszukiwarka COPART umożliwia również znalezienie innych typu pojazdów:

    * BOAT (łodzie)
    * INDUSTRIAL EQUIPMENT (sprzęt ciężki)
    * JET SKI (skutery wodne)
    * MOTORCYCLE (motocykle)
    * RECOVERED THEFT (ukradzione - odzyskane)
    * RECREATIONAL VEHICLE ( RV ) (pojazdy rekreacyjne)
    * SNOWMOBILE (skutery śnieżne)
    * WATER/FLOOD (pojazdy zalane)

kilka uwag…

nieopłacalne i pozbawione sensu finansowego są próby samodzielnego zakupu - pragniemy Państwa uczciwie uprzedzić, że do sprowadzenia samochodu wymagana jest znajomość skomplikowanej procedury rejestracyjnej, konieczna jest obecność osobista, wniesienie dużej ilości opłat dodatkowych oraz posiadanie licencji!

Niczego nie ukrywamy.
Cena samochodu po sprowadzeniu do Polski jest bardzo atrakcyjna
- najczęściej ok. 40-60 % niższa od ceny rynkowej.
Dla zainteresowanych - informacja w naszym sklepie.

Prosimy o przesłanie maila z opisem motoryzacyjnych pragnień
- przekażemy niezbędne informacje, login, hasło...

Profesjonalnie i rozsądnie doradzimy!

Szerokiej Drogi :)

Zespół Infero
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Migawki

Copyright © 2003 - 2011 Infero Group - Modeling, Models, Modelki, Fotografia, Photography, CMS, Reklama, Pozycjonowanie, SEO, Zdjęcia, Design.