Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size
You are here: Start arrow Oferta arrow Eurobungy, Samochody Terenowe, Skoki Spadochronowe
Eurobungy, Samochody Terenowe, Skoki Spadochronowe Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Dla wszystkich, którzy mają dobrą kondycję, samopoczucie i zdrowie ! Służy do ćwiczeń, w czasie których można wykonywać kilkukrotne salta w przód i w tył odbijając się od batutu na wysokość 8 m. Specjalna konstrukcja i uprząż dają GWARANCJĘ BEZPIECZEŃSTWA PRZEZNACZONĄ DLA CZTERECH OSÓB JEDNOCZEŚNIE. Proponujemy Państwu urządzenie sportowo-rekreacyjne "EUROBUNGY", cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem ludzi w każdym wieku. Jest to idealne i bezpieczne połączenie bungy i tradycyjnej trampoliny. "EUROBUNGY" to urządzenie bezpieczne, posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa TUV i dopuszczenie do eksploatacji w Polsce i Unii Europejskiej.
Urządzenie jest proste w montażu i demontażu, składa się z czterech niezależnych trampolin o średnicy 3,6 metrów każda. Przy każdej trampolinie znajdują się maszty o wysokości 7 metrów nad trampolinę, do których zamocowane są liny i gumy podtrzymujące skaczące osoby. Korzystający z urządzenia zapinani są przez obsługę (dwie osoby) w specjalne spodnie-uprząż, do których podpięte są liny i gumy. Długość lin i ilość gum dobierana jest indywidualnie do wzrostu i wagi osoby skaczącej. Standardowo czas korzystania z urządzenia przez jedną osobę wynosi ok. 5 minut. Bok każdej z czterech trampolin (w obwodzie długość - 12 m) otoczony jest miękką bandą, która umożliwia zamieszczenie widocznego przekazu promocyjnego. Dodatkowo na czterech masztach (każdy po 8 m) istnieje możliwość umieszczenia trójkątnych flag/banerów reklamowych o wymiarach 5 x 1,5 m.Istnieje również możliwość kolportażu produktów promocyjnych przez obsługę urządzenia. „EUROBUNGY” może stać się niepowtarzalną atrakcją wszelkiego rodzaju imprez plenerowych i promocyjnych ! Posiadamy trzy oryginalne urządzenia i jesteśmy do Państwa dyspozycji.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Migawki

Copyright © 2003 - 2011 Infero Group - Modeling, Models, Modelki, Fotografia, Photography, CMS, Reklama, Pozycjonowanie, SEO, Zdjęcia, Design.