Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size
You are here: Start
Playboy, RMF, i Media Markt Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Rozbierana sesja w magazynie Playboy...

to główna nagroda w konkursie Dziewczyny, które budzą, organizowanym przez RMF FM. Akcja rozpoczęła w czwartek. Zabawę zapowiada kampania promocyjna na antenie stacji, a także na łamach miesięcznika.

- Uważamy, że sesja w magazynie jest bardzo ciekawą i jednocześnie nietypową nagrodą, nawiązującą ściśle do charakteru zabawy, której głównym celem jest wybór najpiękniejszych,

... najbardziej pobudzających słuchaczek RMF FM - tłumaczy nam Anna Ginalska z działu PR RMF FM.

Nowy konkurs RMF FM zapowiada kampania, która prowadzona jest na antenie stacji oraz wywiad z prezenterami porannego programu "Wstawaj szkoda dnia", zamieszczony w lutowym numerze Playboya.

W akcji "Dziewczyny, które budzą" może wziąć udział każda pełnoletnia słuchaczka, która wyśle swoje zgłoszenie. Wystarczy po 29 stycznia wejść stronę www.rmf.fm i zapoznać się regulaminem zabawy, a potem przesłać swoje zdjęcia: portretowe oraz całej sylwetki w bikini (wraz z danymi osobowymi i szczegółowymi wymiarami).

Kandydatki zostaną także poproszone o wypełnienie ankiet, które pomogą jury w podjęciu decyzji. Termin nadsyłania fotografii mija 20 lutego. Zgłoszenia oceniać będą m.in. Przemysław Skowron, Witold Lazar, Tomasz Olbratowski oraz dziennikarze magazynu Playboy. Nazwisko zwyciężczyni konkursu zostanie ogłoszone na początku marca.
---

Playboy i Media Markt

Niedawno sieć sklepów Media Markt i magazyn Playboy zapropnowały konkurs polegający na wyborach najseksowniejszej spośród pracownic sieci sklepów Media Markt...

W prowokacyjnej, dwutygodniowej zabawie zwyciężczynią zostać miał dziewczyna, która zdobędzie największą liczbę głosów przesłanych za pomocą wiadomości SMS. Konkurs prowadzony był w Internecie na stronie www mediamarkt i wsparty kampanią w innych mediach.

Kampania stanowi kolejny etap oryginalnej akcji promocyjnej prowadzonej wspólnie przez Media Markt i Playboy. Seria odważnych zdjęć pracownic sieci sklepów została opublikowana na łamach październikowego wydania magazynu. Spośród wszystkich dziewczyn została wybrana jedna, której zdjęcia zostaną zaprezentowane na rozkładówce Playboya. Na internetowej stronie konkursowej znajdują się prezentacje bohaterek, zasady uczestnictwa w akcji oraz informacje o nagrodzie dla głosujących. Wspólna akcja promowana jest w miesięczniku Playboy, w gazetkach produktowych Media Markt oraz poprzez kampanię outdoorową.

W realizacji swojej strategii Media Markt korzysta z narzędzi marketing MIX, w tym z Internetu. W zakresie e-marketingu od trzech lat obsługuje ją agencja interaktywna OS3 multimedia, która opiekuje się stronami internetowymi Media Markt i kampaniami reklamowymi w Internecie. W ramach współpracy stworzyła szereg prezentacji produktów i serwisów dla marketów tej marki.
---
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Sonda

Fotomodeling to
 

Obraz losowy

angelina_jolie_13.jpg

Gościmy


Migawki

Copyright © 2003 - 2011 Infero Group - Modeling, Models, Modelki, Fotografia, Photography, CMS, Reklama, Pozycjonowanie, SEO, Zdjęcia, Design.