Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size
You are here: Start arrow Internet
Internet
Pozycjonowanie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Klucz do skuteczności 
 
Szanowni Państwo!

Z pewnością nie jedna firma - po założeniu strony WWW odczuła pewien niedosyt...
Strona jest, została zbudowana sporym nakładem sił, jest widoczna w sieci, pod adresem firmowym - a więc: jest się czym pochwalić, ale wyraźnego efektu marketingowego - brak...

Prawdą jest, ze strona to rodzaj wizytówki, multimedialnej prezentacji - ale by stała się realnym narzędziem wspierającym działania handlowe firmy - musi zostać pozycjonowana…
Nawet najlepsza strona www - z idealnie dobranymi elementami i wyważoną grafiką - NIC nie daje, jeżeli nie przeprowadzi się wielu dodatkowych zabiegów - czyli zaniedba się jej PRAWIDŁOWEGO umieszczenie w zasobach internetowych, zapomni się o pozycjonowaniu i promocji.
Co trzeba zrobić?
Czytaj całość
 
Domeny Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Zapraszamy do REJESTRACJI DOMEN

Profesjonalna obsługa - dobre ceny!

Szanowni Państwo,
decydując się na zaistnienie w Internecie powinniście dokonać wyboru nazwy DOMENY - czyli nazwy WŁASNEJ Waszego przedsiębiorstwa w sieci.
Decyzja ta jest bardzo istotna - domena musi kojarzyć się z Firma, jej typem działalności i specyfiką.
Przy rejestracji domeny warto pamiętać o zasadzie pierwszeństwa - im później rejestrowana jest domena, tym trudniej wybrać ciekawą, krótką, łatwą do zapamiętania nazwę.
Czytaj całość
 
Hosting Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Konta w naszej ofercie HOSTINGOWEJ!

 
Pragniemy podkreślić, iż serwery posiadają niezawodność na poziomie (upload) 99,9 %. To bardzo istotne dla każdego poważnego przedsiębiorstwa! W przypadku awarii - jesteśmy na miejscu!
Podpięte są do sieci szkieletowej na szybkich łączach światłowodowych. Maszyny - to urządzenia klasy dwu procesorowej (np. Xenon), pracujące na dyskach SCSI, i wyposażone co najmniej w 1 GB pamięci RAM.

Zapoznaj się z naszymi cenami zamieszczonymi poniższej; dopuszczamy negocjacje i ustalenia indywidualne co do parametrów kont i wysokości opłaty - takiej propozycji nie znajdziecie Państwo w wielu firmach!

UWAGA: Zmiana oferty, prosimy o chwilę cierpliwości.

 
Projektowanie i Systemy Web Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Proponujemy Państwu wykonanie stron internetowych

 

oraz nadzór techniczny i opiekę administracyjną nad stronami www.
Ponieważ większość zleceń wymaga indywidualnych ustaleń, pracę nad projektem rozpoczynamy od rozpoznania problemów, potrzeb oraz wytycznych naszych Klientów. W przypadku stron WWW lub prezentacji multimedialnych szczególnie ważna jest współpraca pomiędzy Projektantem a Klientem. Każdy etap pracy jest istotny, ale najbardziej istotne jest przekazanie możliwie najbardziej szczegółowych informacji w początkowej fazie realizacji projektu.
Czytaj całość
 

Migawki

Copyright © 2003 - 2011 Infero Group - Modeling, Models, Modelki, Fotografia, Photography, CMS, Reklama, Pozycjonowanie, SEO, Zdjęcia, Design.