Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size
You are here: Start arrow O nas
O nas
Modelki, Modeling, Fotografia i Infero Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Infero i wyniki w Światowej Wyszukiwarce - Google / Positions of the Infero shop window in the world search engine google.

Miło nam poinformować, że nasza strona WWW poświęcona modelkom, fotografii i pięknu, modzie i szeroko rozumianemu modelingowi - wyświetla się na wielu czołowych miejscach w wyszukiwarkach, w tym w największej światowej wyszukiwarce www.google.pl  W naszych galeriach zdjęć znajdziecie polskie modelki ale i znane modelki z całego świata w tym:

Czytaj całość
 
Ludzie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Ludzie
Z Infero współpracuje szereg osób, duża część z nich ma wieloletnie doświadczenie, własne firmy; za sobą - realizację poważnych projektów, niektórzy są studentami i uczniami - dzięki firmie rozwijają się...
Czytaj całość
 
Prawa autorskie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Prawa autorskie

Oświadczenie ogólne dotyczące materiałów i wszystkich osób korzystających z materiałów bądź współpracujących z Infero. Oświadczamy, że:

1. Wszelkie informacje zawarte na tych stronach mają charakter tylko i wyłącznie informacyjny i Infero nie bierze żadnej odpowiedzialności za ewentualne roszczenia wynikłe z ich stosowania. Materiały opublikowane przez Infero, które nie zostały wyprodukowane przez Infero, są własnością osób które je nadesłały. Prawa autorskie należą do w/w osób, jak również odpowiedzialność za ich publikacje spoczywa na osobach nadsyłających materiały, zdjęcia lub informacje.


Czytaj całość
 
Zasady współprcy z firmą Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Zasady współpracy - Umowa regulująca warunki współpracy z Infero Warszawa dnia 15. 03. 2005 r.

UMOWA
§ 1.Ogólne warunki współpracy z Infero zwane dalej Ogólnymi Warunkami mają zastosowanie do procedur związanych z przyjęciem oraz wykonaniem przyjętych zleceń przez Infero.

Czytaj całość
 
Regulamin \ Umowa z Modelem Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Regulamin jest UMOWĄ
zawartą w dniu wypełnienia Formularza Zgłoszeniowego pomiędzy osobą wypełniającą Formularz Zgłoszeniowy, lub przesyłającą drogą elektroniczną (e-mail) zgłoszenie do Infero - zwaną dalej Modelką /Model (-em)/ Userem, Użytkownikiem a firmą Infero z siedzibą w Warszawie,
Czytaj całość
 
Filozofia Firmy Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Infero Group - oferuje usługi Modelingowe i Fotograficzne; Domeny, Hosting, budowę serwisów opartych na CMS. Zajmujemy się szeroko pojętą Reklamą; promujemy Modelki i osoby próbujące swoich sił w tej branży. Oferujemy swoim Klientom programy na rózne platformy systemowe, w tym pisane na zamówienie. Specjalizujemy się w  pozycjonowaniu i obsłudze kreacji WWW.
Czytaj całość
 

Migawki

Copyright © 2003 - 2011 Infero Group - Modeling, Models, Modelki, Fotografia, Photography, CMS, Reklama, Pozycjonowanie, SEO, Zdjęcia, Design.