Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size
You are here: Start arrow Fotomodeling
Fotomodeling
Światło Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Światło dzienne, sztuczne i świec

Ogromne znaczenie na odbiór kolorów ma spektrum światła. Barwy ciepłe i zimne zachowują się kompletnie różnie w zależności od tego jak je oświetlić. Zależnie jak chcemy być postrzegane i w jakiej sytuacji będziemy się prezentować. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na oświetlenie wykonując makijaż.
 
 
Czytaj całość
 
Istota Pozowania Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

 

Chcesz być modelką?

Chcesz wiedzieć jak wypaść najlepiej? Chcesz wiedzieć na czym "To" polega?

Czytaj całość
 
Sesje do portfolio Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

PROFESJONALNE SESJE ZDJĘCIOWE - DLA MODELEK I KANDYDATEK NA MODELKI


Oferujemy różnego typu sesje zdjęciowe - zarówno dla profesjonalnych modelek, jak i osób stawiających pierwsze kroki w szeroko rozumianym modelingu.

Sesja STANDARD

Podczas Sesji STANDARD wykonujemy zdjęcia ukazujące rzeczywisty wygląd modelki. Są to zdjęcia portretowe, zdjęcia sylwetki, zdjęcia pozowane, ew. FOTOGRAFIE ważnych el. wyglądu (tatuaże, zbliżenia określonych części ciała). Sesja trwa ok. 2 – 3 h. O ile pozwala na to plan zajęć, na sesji  obecna jest wizażystka – kosmetyki są przygotowane przez nas; udostępniamy studio oraz kilka-kilkanaście (w zależności od wymiarów modelki) elementów odzieżowo-gadgetowych.
Czytaj całość
 
Przygotowanie do Sesji Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Miłe Panie – poniżej znajdziecie kilka elementarnych rad dotyczących sesji. Rzecz jasna - są to jedynie teoretyczne podstawy - dotyczące niemal każdej sesji zdjęciowej.


Czytaj całość
 
Wizaż i Stylizacja Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

WIZAŻ

 Katarzyna Wiśniewska

wizażystka/stylistka
Absolwentka największej szkoły charakteryzacji w Polsce - "Studio Sztuki, kierunek „Charakteryzacja ze stylizacją” (dyplomy: „Stylista” oraz „Technik plastyk o specjalności charakteryzator-perukarz").

Od 1999 r. pracuje jako wizażystka i główny szkoleniowiec marki Max Factor w Polsce (pokazy makijażu, konsultacje, szkolenia dla personelu sklepów oraz pracowników i wizażystek marki). Od 2003 r. jest wykładowcą w "Studio Sztuki" na kierunku: Wizaż.

Czytaj całość
 
Galerie i Zdjęcia Modelek Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Bazy danych - zostały przeniesione - możecie Państwo oglądać modelki. Niestety jeszcze nie wyświetlają się preferencje zawodowe, wymiary Pań i inne dane... Można i trzeba zarejestrować się korzystając z formularza zgłoszenia, swoje dane należy wpisać w wyświetlających się rubrykach, zdjęcia prosimy przesyłać na adres poczty elektronicznej: biuroweb [at] gmail [dot] com (zmiana adresu wynika z ogromnej ilości listów - tak zwanego spamu)
  Modelki z profesjonalnym portfolio wykonanym przez naszą firmę, znajdują się w części Infero Models, pozostałe modelki odpowiednio - Models, Panie o nieco mniejszym doświadczeniu, lub którym brak dobrych zdjęć w części Semmi-Official. Dołączyliśmy też dział Bank Fotos, czyli zdjęcia z różnych dziedzin które można kupić, na omówionych warunkach; zdjecia znanych "gwiazd ekranu" i "gwiazdeczek"... Został też wydzielony dział Akt i Projekt, o odpowiadających im treściach. W dziale Akt zamieścimy też wybór najlepszych zdjęć nadsyłanych przez Modelki z całej Polski. Będzie to dla nich dodatkowa promocja i okazja przedstawienia siebie od seksownej, atrakcyjnej strony. Zdajemy sobie sprawę, że zdjęcia typu akt nie są wcale łatwe, wymagają dużej odwagi od modelki i świadomości swojego ciała. Nie są jednak niczym "dziwnym", nienormalnym, nadzwyczajnym w świecie modelingu, to naturalne uzupełnienie pracy każdej modelki, jedynie w naszym kraju robi się w niektórych kręgach z tego problem, głównie dla osób wywołujących zamieszanie... :)

 

W galerii znajdziecie Państwo też inne działy tematyczne, które zostaną wkrótce uzupełnione.
Zapraszamy do podziwiania urody i charakterów, bo czy obraz Ciała nie ma w sobie duszy?

Pozdrowienia

Zespół Infero Models

 

Migawki

Copyright © 2003 - 2011 Infero Group - Modeling, Models, Modelki, Fotografia, Photography, CMS, Reklama, Pozycjonowanie, SEO, Zdjęcia, Design.