Skip to content
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size
You are here: Start arrow Oferta
Oferta
Wydarzenia Specjalne Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Nasz kreatywny zespół proponuje realizacje imprez Public Relations, działań wykraczających dalece poza tradycyjną reklamę. Wydarzenia medialne połączone z konkursami, plebiscytami, programami partnerskimi i lojalnościowymi. Wszystko w odpowiedniej, wyważonej lub awangardowej oprawie, wsparte działaniami sieciowymi i realizacją w środkach masowego przekazu. Potrzebujesz oryginalnych pomysłów? Imprez publicznych lub klientów z konkretnej grupy docelowej dla twoich produktów? Kreacji na najwyższym poziomie? Nie wystarcza Ci uczestniczenie w rynku - chcesz budować rzeczywistość marketingową, powoływać do życia inne światy...? Specjalizujemy się w powoływaniu do życia, zaproponowanych przez nas Web Event 'ów. Jako pierwsi i jak dotychczas jedyni proponujemy tegotypu kreację!

Skontaktuj się z nami: buroweb (at) gmail.com
 
Nowe Technologie / New Tech Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Przepraszamy, po aktualizacji będziecie mogli zapoznać się w tym miejscu z różnymi nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi  i technologicznymi m.in.:

- do pracy grupowej

- do profesjonalnej obsługi Państwa stron WWW / Materiał w przygotowaniu - zapraszamy wkrótce ! Dziś zapraszamy do zapoznania się z wprowadzeniem do czystych technologii energetycznych / ENERGII SOLARANEJ

Czytaj całość
 
Samochody / System Cop Art Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Witamy w dziale motoryzacji !

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą importu samochodów. Od kilku lat zajmujemy się sprowadzaniem samochodów z USA...

Współpracujemy z największą firmą likwidacyjną w Stanach Zjednoczonych, która na swoich aukcjach sprzedaje powyżej miliona samochodów rocznie.
Oferujemy zakup niemal wszystkich marek i modeli dostępnych na rynku amerykańskim - od najbardziej egzotycznych jak Hummer czy Ferrari, po popularne Daewoo. Polecamy również motocykle (w naszej ofercie około 800), samochody ciężarowe, ciągniki siodłowe, łodzie i skutery wodne.
Czytaj całość
 
Eurobungy, Samochody Terenowe, Skoki Spadochronowe Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Dla wszystkich, którzy mają dobrą kondycję, samopoczucie i zdrowie ! Służy do ćwiczeń, w czasie których można wykonywać kilkukrotne salta w przód i w tył odbijając się od batutu na wysokość 8 m. Specjalna konstrukcja i uprząż dają GWARANCJĘ BEZPIECZEŃSTWA PRZEZNACZONĄ DLA CZTERECH OSÓB JEDNOCZEŚNIE. Proponujemy Państwu urządzenie sportowo-rekreacyjne "EUROBUNGY", cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem ludzi w każdym wieku. Jest to idealne i bezpieczne połączenie bungy i tradycyjnej trampoliny. "EUROBUNGY" to urządzenie bezpieczne, posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa TUV i dopuszczenie do eksploatacji w Polsce i Unii Europejskiej.
Czytaj całość
 
Consulting i Biznes Plany Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

CONSULTING

Profesjonalna obsługa, duże możliwości...

SPRAWDZONY ZESPÓŁ DOŚWIADCZONYCH SPECJALISTÓW
przygotuje dla Państwa:

Czytaj całość
 

Migawki

Copyright © 2003 - 2011 Infero Group - Modeling, Models, Modelki, Fotografia, Photography, CMS, Reklama, Pozycjonowanie, SEO, Zdjęcia, Design.